KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12023093
nr 1202 3093
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 41/80. Motivet: 19x15 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:24:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)