KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12023093

nr 1202 3093

Jens Fänge

(f. 1965), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 41/80. Motivet: 19x15 cm

Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 10 september 2018
kl 18:24:30

Jens Fänge

Läs mer om Jens Fänge